Specjalistyczna Praktyka Lekarska Małgorzata Kraszkiewicz 2023-12-19
Śląskie, ul. Tarnogórska 19, 42-677 Szałsza
Telefon: 786134300
W naszym ośrodku piękna i dobrostanu, podkreślamy unikalne połączenie innowacyjnych zabiegów i troski o zdrowie. Botoks, naszym sprawdzonym narzędziem, niweluje oznaki czasu, przywracając skórze młodzieńczy blask. Lipoliza, skutecznie modelując sylwetkę, inspiruje do osiągania wymarzonych kształtów. Mezoterapia igłowa, to krok w stronę odżywienia skóry od środka, dbając o jej naturalną elastyczność. W trosce o pacjentów, angażujemy się także w obszar onkologii, integrując opiekę estetyczną z aspektami zdrowotnymi. Nasze kompleksowe podejście tworzy bezpieczne środowisko, w którym harmonia piękna i zdrowia stają się codziennością.

https://malgorzatakraszkiewicz.pl

Ocena: 0


Wyświetleń: 109 Dodał(a): ogloszeniaaa


Komentarze
Inne propozycje

OGŁOSZENIA DROBNE DĄBROWA GÓRNICZA

WirtualneMedia.info to darmowe serwisy ogłoszeniowe dla społeczności lokalnych, dedykowane dla wszystkich, którzy chcą łatwo i szybko kupować lub sprzedawać, oferować swoje usługi. WirtualneMedia.info to tablice ogłoszeń drobnych, w której znajdziesz i zamieścisz oferty pracy i darmowe ogłoszenia drobne w wielu kategoriach. Chcesz coś sprzedać? Kupić mieszkanie, samochód, używane meble, rowery, hulajnogi, wózek dla dziecka w dobrej cenie? Bez trudu znajdziesz tu wielu kupujących i sprzedających z Twojej bliskiej okolicy...

Chcesz poznać nowych ludzi? W kategorii "Randki i przyjaciele" poznasz wielu nowych znajomych. W kategorii "Usługi i firmy" czekają na Ciebie ekipy budowlane, remontowe, fachowcy i innych specjaliści z rożnych dziedzin życia. Jesteś studentem lub szukasz lokalu? Zajrzyj na Noclegi i kwatery lub Stancje. Zdecydowani na swój własny kąt dzięki naszym portalom znajdą dla siebie domy, mieszkania działki i inne nieruchomości. Szukasz pracy. Dział praca pozwoli uaktywnić Ci się na rynku pracy. Wśród ogłoszeń znajdziesz i te dotyczące motoryzacji, mody, zdrowia i urody, czy korepetycji i nauki języka.