Bujnie 2023-12-19
Śląskie, ul. Pod Lasem 78, 44-210 Rybnik
Telefon: 721 099 066
W Bujni, naszej twórczej oazie, oddajemy hołd naturze poprzez unikalne dzieła designu roślinnego. Naszą misją jest przywracanie harmonii przyrody w codziennym życiu. Oferujemy metalowe kwietniki ścienne, podłogowe i sufitowe, a także designerskie meble i regały, gdzie każdy detal jest rzemieślniczo wyprodukowany w naszej śląskiej manufakturze, emanując niepodważalną jakością. Z dumą zdobywamy liczne nagrody, a nasze kwietniki zdobią najodleglejsze zakątki świata. Realizujemy również projekty indywidualne, spełniając najbardziej wyrafinowane wizje architektów. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług i wprowadzenia odrobinę natury do swojego otoczenia, tworząc wspólnie niepowtarzalne przestrzenie.
https://bujnie.pl
Ocena: 0


Wyświetleń: 111 Dodał(a): ogloszeniaaa


Komentarze
Inne propozycje

OGŁOSZENIA DROBNE DĄBROWA GÓRNICZA

WirtualneMedia.info to darmowe serwisy ogłoszeniowe dla społeczności lokalnych, dedykowane dla wszystkich, którzy chcą łatwo i szybko kupować lub sprzedawać, oferować swoje usługi. WirtualneMedia.info to tablice ogłoszeń drobnych, w której znajdziesz i zamieścisz oferty pracy i darmowe ogłoszenia drobne w wielu kategoriach. Chcesz coś sprzedać? Kupić mieszkanie, samochód, używane meble, rowery, hulajnogi, wózek dla dziecka w dobrej cenie? Bez trudu znajdziesz tu wielu kupujących i sprzedających z Twojej bliskiej okolicy...

Chcesz poznać nowych ludzi? W kategorii "Randki i przyjaciele" poznasz wielu nowych znajomych. W kategorii "Usługi i firmy" czekają na Ciebie ekipy budowlane, remontowe, fachowcy i innych specjaliści z rożnych dziedzin życia. Jesteś studentem lub szukasz lokalu? Zajrzyj na Noclegi i kwatery lub Stancje. Zdecydowani na swój własny kąt dzięki naszym portalom znajdą dla siebie domy, mieszkania działki i inne nieruchomości. Szukasz pracy. Dział praca pozwoli uaktywnić Ci się na rynku pracy. Wśród ogłoszeń znajdziesz i te dotyczące motoryzacji, mody, zdrowia i urody, czy korepetycji i nauki języka.