E-schodolazy 2023-12-19
Śląskie, ul. Magnolii 16, 44-240 Żory
Telefon: 603 527 751
E-schodolazy to firma dedykowana poprawie jakości życia osób z ograniczoną mobilnością. Nasza różnorodna oferta obejmuje schodolazy, wózki inwalidzkie i inne niezbędne urządzenia, spełniające najwyższe standardy bezpieczeństwa i komfortu. Zarówno sprzęt nowy, jak i używany, dostępny jest w naszym sklepie, który z dumą oferuje także usługi wypożyczalni.

W E-schodolazy priorytetem jest zapewnienie klientom nie tylko sprzętu, ale także wsparcia i pewności. Nasze produkty są starannie wyselekcjonowane, aby sprostać różnorodnym potrzebom. Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszej szerokiej oferty oraz do skorzystania z doświadczenia naszego zespołu.

Wspieramy naszych klientów na każdym etapie, zapewniając nie tylko profesjonalną pomoc, ale także indywidualne podejście. E-schodolazy to więcej niż firma - to partner, który zawsze stoi po stronie klienta. Dołącz do naszej społeczności, gdzie troszczymy się o komfort, bezpieczeństwo i pełne zadowolenie. E-schodolazy - dla lepszego jutra!

http://e-schodolazy.com.pl

Ocena: 0


Wyświetleń: 110 Dodał(a): ogloszeniaaa


Komentarze
Inne propozycje

OGŁOSZENIA DROBNE DĄBROWA GÓRNICZA

WirtualneMedia.info to darmowe serwisy ogłoszeniowe dla społeczności lokalnych, dedykowane dla wszystkich, którzy chcą łatwo i szybko kupować lub sprzedawać, oferować swoje usługi. WirtualneMedia.info to tablice ogłoszeń drobnych, w której znajdziesz i zamieścisz oferty pracy i darmowe ogłoszenia drobne w wielu kategoriach. Chcesz coś sprzedać? Kupić mieszkanie, samochód, używane meble, rowery, hulajnogi, wózek dla dziecka w dobrej cenie? Bez trudu znajdziesz tu wielu kupujących i sprzedających z Twojej bliskiej okolicy...

Chcesz poznać nowych ludzi? W kategorii "Randki i przyjaciele" poznasz wielu nowych znajomych. W kategorii "Usługi i firmy" czekają na Ciebie ekipy budowlane, remontowe, fachowcy i innych specjaliści z rożnych dziedzin życia. Jesteś studentem lub szukasz lokalu? Zajrzyj na Noclegi i kwatery lub Stancje. Zdecydowani na swój własny kąt dzięki naszym portalom znajdą dla siebie domy, mieszkania działki i inne nieruchomości. Szukasz pracy. Dział praca pozwoli uaktywnić Ci się na rynku pracy. Wśród ogłoszeń znajdziesz i te dotyczące motoryzacji, mody, zdrowia i urody, czy korepetycji i nauki języka.