Viki-Med - sprzęt medyczny 2023-12-18
Śląskie, ul. Kędzierzyńska 17A/101, 41-902 Bytom
Telefon: 667 041 661Viki-Med to pionier innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie sprzętu medycznego. Nasza firma, posiadająca liczne certyfikaty potwierdzające jakość, zyskała zaufanie światowych liderów, w tym BROADSOUND CORPORATION, WISONIC, VINNO i OSTEOSYS. Jesteśmy nie tylko dostawcą sprzętu medycznego najwyższej klasy, ale także świadczymy kompleksowy serwis, zapewniając pełne zadowolenie klientów. Dążymy do utrzymania pozycji lidera na rynku, stale rozwijając naszą ofertę. Współpracujemy z partnerami finansowymi, proponując korzystne rozwiązania dla naszych klientów. Oferujemy także innowacyjny sprzęt weterynaryjny, w tym zaawansowane aparaty USG i RTG. Odwiedź naszą stronę, aby odkryć szeroką gamę produktów i skorzystać z atrakcyjnych ofert. Viki-Med - Twoje zaufane źródło nowoczesnych rozwiązań medycznych.
http://www.vikimed.pl
Ocena: 0


Wyświetleń: 112 Dodał(a): ogloszeniaaa


Komentarze
Inne propozycje

OGŁOSZENIA DROBNE DĄBROWA GÓRNICZA

WirtualneMedia.info to darmowe serwisy ogłoszeniowe dla społeczności lokalnych, dedykowane dla wszystkich, którzy chcą łatwo i szybko kupować lub sprzedawać, oferować swoje usługi. WirtualneMedia.info to tablice ogłoszeń drobnych, w której znajdziesz i zamieścisz oferty pracy i darmowe ogłoszenia drobne w wielu kategoriach. Chcesz coś sprzedać? Kupić mieszkanie, samochód, używane meble, rowery, hulajnogi, wózek dla dziecka w dobrej cenie? Bez trudu znajdziesz tu wielu kupujących i sprzedających z Twojej bliskiej okolicy...

Chcesz poznać nowych ludzi? W kategorii "Randki i przyjaciele" poznasz wielu nowych znajomych. W kategorii "Usługi i firmy" czekają na Ciebie ekipy budowlane, remontowe, fachowcy i innych specjaliści z rożnych dziedzin życia. Jesteś studentem lub szukasz lokalu? Zajrzyj na Noclegi i kwatery lub Stancje. Zdecydowani na swój własny kąt dzięki naszym portalom znajdą dla siebie domy, mieszkania działki i inne nieruchomości. Szukasz pracy. Dział praca pozwoli uaktywnić Ci się na rynku pracy. Wśród ogłoszeń znajdziesz i te dotyczące motoryzacji, mody, zdrowia i urody, czy korepetycji i nauki języka.