Pokonaj-bariery 2023-10-28
Śląskie, ul. Magnolii 16 44-240 Żory
Telefon: 603 527 751"Pokonaj-bariery - Twoje źródło sprzętu rehabilitacyjnego i wózków inwalidzkich. W ofercie posiadamy schodolazy, wózki ręczne i elektryczne, windy, łóżka rehabilitacyjne oraz akcesoria. U nas znajdziesz zarówno sprzęt nowy, jak i używany, a także skorzystasz z usługi wypożyczalni. Dla naszej firmy najważniejsza jest jakość i bezpieczeństwo. Wszystkie nasze produkty spełniają rygorystyczne normy i certyfikaty. Pomagamy poprawić jakość życia osób z ograniczeniami ruchowymi. Odwiedź nasz sklep i dołącz do tych, którzy pokonują bariery każdego dnia!"
https://pokonaj-bariery.pl
Ocena: 0


Wyświetleń: 9 Dodał(a): schodolazy


Komentarze
Inne propozycje

OGŁOSZENIA DROBNE DĄBROWA GÓRNICZA

WirtualneMedia.info to darmowe serwisy ogłoszeniowe dla społeczności lokalnych, dedykowane dla wszystkich, którzy chcą łatwo i szybko kupować lub sprzedawać, oferować swoje usługi. WirtualneMedia.info to tablice ogłoszeń drobnych, w której znajdziesz i zamieścisz oferty pracy i darmowe ogłoszenia drobne w wielu kategoriach. Chcesz coś sprzedać? Kupić mieszkanie, samochód, używane meble, rowery, hulajnogi, wózek dla dziecka w dobrej cenie? Bez trudu znajdziesz tu wielu kupujących i sprzedających z Twojej bliskiej okolicy...

Chcesz poznać nowych ludzi? W kategorii "Randki i przyjaciele" poznasz wielu nowych znajomych. W kategorii "Usługi i firmy" czekają na Ciebie ekipy budowlane, remontowe, fachowcy i innych specjaliści z rożnych dziedzin życia. Jesteś studentem lub szukasz lokalu? Zajrzyj na Noclegi i kwatery lub Stancje. Zdecydowani na swój własny kąt dzięki naszym portalom znajdą dla siebie domy, mieszkania działki i inne nieruchomości. Szukasz pracy. Dział praca pozwoli uaktywnić Ci się na rynku pracy. Wśród ogłoszeń znajdziesz i te dotyczące motoryzacji, mody, zdrowia i urody, czy korepetycji i nauki języka.