ICZ Healthcare sp. z o.o. Szpital Żywiec 2023-10-27
Śląskie, ul. Pola Lisickich 80, 34-300 Żywiec
Telefon: 334401400Szpital Żywiec to wiodąca placówka medyczna, łącząca ekspertyzę w obszarach kardiologii, chirurgii ogólnej, pediatrii oraz neonatologii. Nasz zaangażowany zespół lekarzy i pielęgniarek gwarantuje pacjentom pełną opiekę zdrowotną na najwyższym poziomie. W dziale kardiologii, nasi specjaliści zajmują się kompleksowym leczeniem chorób serca, z naciskiem na profilaktykę i innowacyjne metody diagnozowania. Chirurgia ogólna to obszar, gdzie doświadczeni chirurdzy przeprowadzają zaawansowane procedury, przywracając zdrowie pacjentom. Nasza pediatria skupia się na opiece nad najmłodszymi, dostarczając im opiekę medyczną dostosowaną do ich potrzeb. Oddział neonatologii zapewnia specjalistyczną opiekę noworodkom, zapewniając im najlepszy start w życiu. Szpital Żywiec to miejsce, gdzie zdrowie pacjentów jest priorytetem, a innowacyjność i zaangażowanie personelu gwarantują najwyższy standard opieki medycznej.
https://szpitalzywiec.pl
Ocena: 0


Wyświetleń: 8 Dodał(a): szpital


Komentarze
Inne propozycje

OGŁOSZENIA DROBNE DĄBROWA GÓRNICZA

WirtualneMedia.info to darmowe serwisy ogłoszeniowe dla społeczności lokalnych, dedykowane dla wszystkich, którzy chcą łatwo i szybko kupować lub sprzedawać, oferować swoje usługi. WirtualneMedia.info to tablice ogłoszeń drobnych, w której znajdziesz i zamieścisz oferty pracy i darmowe ogłoszenia drobne w wielu kategoriach. Chcesz coś sprzedać? Kupić mieszkanie, samochód, używane meble, rowery, hulajnogi, wózek dla dziecka w dobrej cenie? Bez trudu znajdziesz tu wielu kupujących i sprzedających z Twojej bliskiej okolicy...

Chcesz poznać nowych ludzi? W kategorii "Randki i przyjaciele" poznasz wielu nowych znajomych. W kategorii "Usługi i firmy" czekają na Ciebie ekipy budowlane, remontowe, fachowcy i innych specjaliści z rożnych dziedzin życia. Jesteś studentem lub szukasz lokalu? Zajrzyj na Noclegi i kwatery lub Stancje. Zdecydowani na swój własny kąt dzięki naszym portalom znajdą dla siebie domy, mieszkania działki i inne nieruchomości. Szukasz pracy. Dział praca pozwoli uaktywnić Ci się na rynku pracy. Wśród ogłoszeń znajdziesz i te dotyczące motoryzacji, mody, zdrowia i urody, czy korepetycji i nauki języka.