Sochacki Mechanika Pojazdowa 2023-10-27
Dolnośląskie, ul. Robotnicza 72A, 53-607 Wrocław
Telefon: 509176579W naszym renomowanym warsztacie motoryzacyjnym stawiamy na pełne spektrum usług dostosowanych do Twoich potrzeb. Możemy zaoferować Ci profesjonalną geometrię kół, błyskawiczną wymianę opon, sezonowe przeglądy, precyzyjne prostowanie felg oraz kompleksową diagnostykę komputerową. Nasze drzwi są otwarte niemalże przez cały tydzień, z wyjątkiem niedziel, aby zadbać o Twoją wygodę. Konkurencyjne i uczciwe ceny naszych usług gwarantują, że Twojego portfela nie obciążą nadmiernie. Zapraszamy serdecznie do kontaktu i owocnej współpracy!
https://sochackiserwis.pl
Ocena: 0


Wyświetleń: 10 Dodał(a): sochacki


Komentarze
Inne propozycje

OGŁOSZENIA DROBNE DĄBROWA GÓRNICZA

WirtualneMedia.info to darmowe serwisy ogłoszeniowe dla społeczności lokalnych, dedykowane dla wszystkich, którzy chcą łatwo i szybko kupować lub sprzedawać, oferować swoje usługi. WirtualneMedia.info to tablice ogłoszeń drobnych, w której znajdziesz i zamieścisz oferty pracy i darmowe ogłoszenia drobne w wielu kategoriach. Chcesz coś sprzedać? Kupić mieszkanie, samochód, używane meble, rowery, hulajnogi, wózek dla dziecka w dobrej cenie? Bez trudu znajdziesz tu wielu kupujących i sprzedających z Twojej bliskiej okolicy...

Chcesz poznać nowych ludzi? W kategorii "Randki i przyjaciele" poznasz wielu nowych znajomych. W kategorii "Usługi i firmy" czekają na Ciebie ekipy budowlane, remontowe, fachowcy i innych specjaliści z rożnych dziedzin życia. Jesteś studentem lub szukasz lokalu? Zajrzyj na Noclegi i kwatery lub Stancje. Zdecydowani na swój własny kąt dzięki naszym portalom znajdą dla siebie domy, mieszkania działki i inne nieruchomości. Szukasz pracy. Dział praca pozwoli uaktywnić Ci się na rynku pracy. Wśród ogłoszeń znajdziesz i te dotyczące motoryzacji, mody, zdrowia i urody, czy korepetycji i nauki języka.