GlivEstetic Centrum Medycyny Regeneracyjnej i Estetycznej 2023-08-31
Śląskie, Ul. Dworcowa 60/1 piętro, 44-100 Gliwice
Telefon: 326304732GlivEstetic to cenione Centrum Medycyny Regeneracyjnej i Estetycznej, zaangażowane w spełnianie unikalnych oczekiwań klientów. Nasza misja to nie tylko rewitalizacja urody, lecz przede wszystkim podniesienie jakości życia. Jesteśmy eksperckami w zaawansowanej epilacji laserowej, gwarantującej trwałość efektów oraz wyjątkowy komfort zabiegu. Zgrany zespół specjalistów doskonali usta, podkreślając ich naturalne piękno. Nasza medycyna estetyczna łączy innowacyjność z dbałością o pacjenta. Efektywnie leczymy bruksizm, redukując napięcie mięśni i przywracając zdrowy uśmiech. Pasję do detali wyrażamy także w makijażu permanentnym, gdzie precyzja i artystyczne wyczucie idą w parze. Wybierając GlivEstetic, wybierasz profesjonalizm, nowoczesność oraz troskę o Twój wyjątkowy wygląd.
https://glivestetic.pl
Ocena: 0


Wyświetleń: 184 Dodał(a): gliv


Komentarze
Inne propozycje

OGŁOSZENIA DROBNE DĄBROWA GÓRNICZA

WirtualneMedia.info to darmowe serwisy ogłoszeniowe dla społeczności lokalnych, dedykowane dla wszystkich, którzy chcą łatwo i szybko kupować lub sprzedawać, oferować swoje usługi. WirtualneMedia.info to tablice ogłoszeń drobnych, w której znajdziesz i zamieścisz oferty pracy i darmowe ogłoszenia drobne w wielu kategoriach. Chcesz coś sprzedać? Kupić mieszkanie, samochód, używane meble, rowery, hulajnogi, wózek dla dziecka w dobrej cenie? Bez trudu znajdziesz tu wielu kupujących i sprzedających z Twojej bliskiej okolicy...

Chcesz poznać nowych ludzi? W kategorii "Randki i przyjaciele" poznasz wielu nowych znajomych. W kategorii "Usługi i firmy" czekają na Ciebie ekipy budowlane, remontowe, fachowcy i innych specjaliści z rożnych dziedzin życia. Jesteś studentem lub szukasz lokalu? Zajrzyj na Noclegi i kwatery lub Stancje. Zdecydowani na swój własny kąt dzięki naszym portalom znajdą dla siebie domy, mieszkania działki i inne nieruchomości. Szukasz pracy. Dział praca pozwoli uaktywnić Ci się na rynku pracy. Wśród ogłoszeń znajdziesz i te dotyczące motoryzacji, mody, zdrowia i urody, czy korepetycji i nauki języka.